Logo

Wybór gabinetu

O mnie

Rafał Wróblewski

Jestem absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. To właśnie na tej prestiżowej uczelni w 2002 r. oprócz wiedzy z zakresu stomatologii otrzymałem dyplom ukończenia studiów wyższych na wydziale lekarskim, kierunek-stomatologia.

Niedługo po tym, postanowiłem wyprowadzić się z Krakowa do Wrocławia. Tam pod okiem specjalistów zdobyłem kolejne doświadczenia, odbywając staż podyplomowy w Klinice Implantologiczno-Ortodontycznej Royal Dent.

Nie spoczywając na laurach, w dalszym ciągu postanowiłem zgłębiać kolejne tajniki sztuki stomatologicznej. W 2005 r. podczas niezwykle inspirującego kursu poznałem dr. Maxima Stoška ze Słowacji, który został moim mentorem. Wtedy zacząłem pracować anatomiczną techniką warstwową prof. Lorenzo Vaniniego.

By móc prowadzić swoją prywatną praktykę, w 2006 r. przeprowadziłem się do stolicy Podkarpacia-Rzeszowa, gdzie, jako jeden z nielicznych zacząłem pracować z wykorzystaniem koferdamu oraz powiększania. Od 2009 r. w swojej codziennej praktyce używam mikroskopu stomatologicznego marki Carl Zeiss.

W 2010 r. założyłem Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MODEL SMILE. Ukończyłem również wiele kursów między innymi u mistrza technik dentystycznych Daniele Rondoniego. Obecnie posiadam ponad 15 tys. przepracowanych godzin pod mikroskopem.

W codziennej pracy stosuję zasady stomatologii minimalnie inwazyjnej oraz nowoczesnej endodoncji. Wzorem dla mnie jest technika pracy włoskich i amerykańskich mistrzów stomatologii. Codziennie staram się projektować najpiękniejsze uśmiechy, do czego stosuję metodę Digital Smile Design.

W mojej pracy na pierwszym miejscu stawiam na pacjenta i jego potrzeby.

Zapraszam na wizytę.

aboutme_img-img

Znajdź mnie w internecie

Skontaktuj się z pr managerem

marketing@modelsmile.pl